89-600 Chojnice, ul. Młyńska 21
tel. 790 802 902
 

Radca prawny - mediator


Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska - wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy, pod numerem Bd-1278 po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku.


Ukończyła Podyplomowe studia na kierunkach: „Rachunkowość i finanse” Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania i „Wycena nieruchomości” Politechnika Gdańska. Od 2002 roku pracowała w kancelariach radców prawnych zarówno w Gdańsku jak i w Chojnicach. Pracowała przy obsłudze prawnej przedsiębiorców działających zarówno w formie spółek prawa handlowego jak też osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą. Uczestniczyła w kompleksowej procedurze zakładania nowych spółek prawa handlowego. Oferuje również pomoc prawną dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Karolina Kołakowska-Cysewska prowadzi stałą obsługę podmiotów gospodarczych.

Karolina Kołakowska – Cysewska udziela porad prawnych w ramach programu rządowego systemu darmowej pomocy prawnej. Karolina Kołakowska – Cysewska ukończyła studia podyplomowe na kierunku prawo medyczne co pozwala jej na profesjonalne prowadzenie spraw o odszkodowania i zadośćuczynienia w procesach m. in. w zakresie błędów medycznych, a jednocześnie doradztwo placówkom medycznym