89-600 Chojnice, ul. Młyńska 21
tel. 790 802 902
 

Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska posiada dogłębną wiedzę z szerokiego spektrum zagadnień prawnych, a także pozaprawnych, która wraz ze zróżnicowaniem specjalizacji zapewnia wysoki poziom wszelkich świadczonych usług prawnych.


Jako, że zarówno trendy oraz potrzeby biznesowe stale zmieniają się we współczesnym świecie, cały czas Kancelaria stara się dopasować ofertę do aktualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę i pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom prowadzącym działalność w formie spółek prawa handlowego, jak również przedsiębiorcom indywidualnym oraz osobom fizycznym.

W Kancelarii można uzyskać poradę prawną, opinię prawną, lub zlecić sporządzenie pisma procesowego, między innymi pozwu, odpowiedzi na pozew, czy też zażalenia albo apelacji, a także wielu innych pism.Możliwe jest również profesjonalne reprezentowanie klientów Kancelarii w sprawach administracyjnych przed urzędami i organami państwowymi oraz w postępowaniach sądowych, m.in. cywilnych w tym w sprawach rodzinnych – takich jak rozwody, alimenty i spadki, w sprawach ze stosunku pracy oraz gospodarczych – m. in. windykacja należności. Ponadto reprezentujemy klientów jako pełnomocnicy w postępowaniach egzekucyjnych i arbitrażowych.

Świadczymy między innymi:

Oferowane usługi mogą być wedle potrzeb świadczone zdalnie lub osobiście w Państwa siedzibie lub w innym wskazanym miejscu.  Kancelaria radcy prawnego w Chojnicach współpracuje z innymi kancelariami radcowskimi i adwokatami. Dzięki współpracy z radcami i adwokatami z innych kancelarii nasza oferta może obejmować pomoc prawną w Polsce jak i za granicą.

Projekty o znaczeniu priorytetowym obsługiwane są zawsze w pierwszej kolejności, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, starając się o jak najszybsze rozwiązanie danego problemu. Kancelaria radcy prawnego w Chojnicach to miejsce, gdzie można liczyć na dyskrecję, a także terminowość wykonywania danych zleceń.

Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem i pozwolą reprezentować się przez nasz zespół.